The Business League

Robert Berger

Robert Berger – właściciel platformy itakzdasz.pl, na której znajduje się kurs on-line przygotowujący do matury. Opracowana przez niego metoda nauczania jest niesłychanie skuteczna. Wszyscy jego dotychczasowi kursanci zaliczyli maturę z matematyki.

Zawsze chciał, aby to, czym się zajmuje, było jego pasją i dawało  wielesatysfakcji.  Połączył zatem edukację, chęć dzielenia się wiedzą z pomaganiem innym.

Jak sam podkreśla: Jestem uśmiechniętym człowiekiem, którego motto na życie głosi „rób to, co lubisz i co sprawia Ci przyjemność”. W moim przypadku są to nauki ścisłe, konkretnie matematyka oraz chemia.  Zawsze na lekcjach chłonąłem wiedzę na tych przedmiotach, ponieważ w naturalny sposób ciekawiły mnie już od czasów gimnazjum. Często, gdy w szkole średniej ktoś miał problemy z materiałem, byłem pierwszą osobą, do której się zwracano. W pewnym momencie przychodzili do mnie nawet nieznajomi mi ludzie. Było to dla mnie ciekawe doświadczenie, zostać obdarzonym zaufaniem przez obcą osobę. Odkryłem w sobie również naturalną predyspozycję do przekazywania tej „tajemnej wiedzy”, która wielu sprawiała trudności, a mnie wręcz ciekawiła i inspirowała! Do końca matury również apetyt na wiedzę rósł, więc zdecydowałem się na uczelnię wyższą – ukończyłem studia inżynierskie, a następnie obroniłem tytuł magistra na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Obecnie skutecznie przygotowuje Maturzystów do egzaminu z matematyki. Jest dla swoich uczniów niekwestionowanym wsparciem, mentorem, a także przyjacielem. Śmiało mówi swoim kursantom – I tak zdasz, nawet gdy nie ogarniasz!