The Business League

Łukasz Ochwat – założyciel Alfaram

Założyciel marki Alfaram. Firma Alfaram zajmuje się produkcją luster ozdobnych o wyjątkowej estetyce – luster eleganckich i nowoczesnych pasujących do każdego wnętrza. Firma Alfaram powstała w 2013 roku.  Produkcja lokalna bardzo szybko przekształciła się w regionalną, a następnie w krajową. Obecnie jesteśmy producentem krajowym i zagranicznym.

Naszym atutem jest bogaty wybór produktów oraz konkurencyjne ceny. Do każdego zamówienia podchodzimy z dbałością i starannością. Rozwiązania, które przedstawiamy nie są wcale z przypadku. Nasi specjaliści robili wiele prób aby nasze produkty zbliżały się do ideałów i w miarę wszystkich potrzeb ulegały zmianom. Cały czas śledzimy najnowsze trendy, które pojawiają się stale na rynku ale także na bieżąco aktualizujemy całą naszą ofertę.

Wysoka jakość produktów i usług jest dla nas priorytetem. Nasz dział kontroli jakości dysponuje zaawansowanym sprzętem, a każdy pracownik naszej firmy zaangażowany jest w politykę jakości. Na każdym etapie produkcji staramy się, by materiały których używamy były jak najlepszej jakości, a ich obróbka była jak najstaranniejsza. Naszą naczelną zasadą jest zawsze satysfakcja klienta.