The Business League

VILLAHUS

Klamka to najlepsza biżuteria dla drzwi

VillaHus to sklep specjalizujący się w sprzedaży designerskich akcesoriów do drzwi, okien i uchwytów meblowych zaprojektowanych przez wybitnych architektów i projektantów.

Powstanie VillaHus w 2016 r. wiąże się z osobistą historią założycieli sklepu. Po latach postanowili wrócić do swojego domu. Jego stan pozostawiał wiele do życzenia, dlatego Magda i Henrik postanowili przeprowadzić w nim remont. Skupiając się na poszczególnych etapach aranżacji uświadomili sobie, jak ważną estetyczną rolę pełnią klamki i inne akcesoria do drzwi i okien. Wybierane i montowane przypadkowo, mogą niekorzystnie prezentować się na tle innych elementów wystroju. Dla założycieli VillaHus klamki do drzwi i pozostałe akcesoria stały się integralną częścią całości aranżacji wnętrz. Rozpoczęli więc intensywne poszukiwania produktów.

Z jednej strony byli zaskoczeni szerokim asortymentem produktów na rynku, ale z drugiej strony trudno im było znaleźć coś pięknego i ponadczasowego. Długotrwałe poszukiwania wymarzonych akcesoriów utwierdziły ich w przekonaniu, że odpowiednio dobrana klamka może odmienić wygląd drzwi i nadać im inny charakter. Co więcej, klamka może być małym dziełem sztuki. To też zainspirowało ich, by stworzyć miejsce, jakiego do tej pory nie było: wyspecjalizowany sklep, gdzie klienci mogliby kupić wyłącznie klamki i akcesoria do okien czy mebli. Unikalny koncept z miejsca okazał się wielkim sukcesem.

https://www.villahus.pl/